Çifti i pandashëm! Aty ku këndon Eni Koçi nuk mungon Genci

0

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë ndër çiftet më të reja dhe më të përfolura të estradës. Ndonëse asnjëri nga ta ende nuk e ka pranuar lidhjen e tyre ata nuk po ndahen nga njëri-tjetri, shkruan Indeksonline.

Çifti madje edhe koncertet po i kanë të përbashkëta, e këtë e shprehin haptazi edhe përmes rrjeteve sociale. Ata sonte do të perfmojnë jashtë vendit për nder të Ditës së Flamurit. Ky detai dëshmon edhe një herë lidhjen e tyre./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »