Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
‘Ciao’ Milan! Andre Silva po transferohet në Premier Liga
15:29 | 16 Maj 2018

Andre Silva kishte një start mbreslënës te Milani që nga transferimi i tij në verën e kaluar.

Sulmuesi portugez ndeshje pas ndeshje kishte filluar të bije në formë, andaj tani Gennaro Gattuso nuk po u beson cilësive të tij.

Wolves kishte tentuar në janar që ta transferoj Andre Silvan, por që do të tentoj sërish në afatin e verës, përcjell ORAinfo.

Skuadra nga liga e parë e Anglisë e do me çdo kusht transferimin e portugezit, mirëpo në garë janë edhe skuadrat si, Monaco dhe Valencia./ORAinfo/

Edlira Rukaj
S