Chelsea nuk e shfrytëzon gabimin e Cityt

0

Chelsea nuk ka arritur të shfrytëzojë gabimin e Manchester City, duke barazuar në Stamford Bridge 1:1, me Southamptonin.

foto (1)

Të dy golat e ndeshjes u shënuan në pjesën e parë.

Diego Costa në minutën e 11’, shënoi për epërsinë e Chelsea, ndërsa Tadic në minutën e 19′ nga penalltia, barazoi në 1:1.

Me këtë barazim, Chelsea tani ka 64 pikë, dhe prinë në Premierligë me 6 pikë më shumë se Manchester City./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »