Çfarë të përgatitni për darkë?

0

Përbërësit:

Katër qepë

Yndyrë

Mish viçi

Biber të zi, biber të kuq

Tre patate

Erëza

Xhenxhefil

Hudhër të grirë

Qepët duhet grirë  ndërsa mishin e viçit e coptojmë. I shtojmë përbërësit tjerë dhe gjyveqi me mish bëhet me të vërtetë shumë i shijshëm. /Lajmi.net/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »