Çfarë talenti ka Chelsea, 8 vjeçari që të lë pa fjalë (VIDEO)

0

Chelsea po e rritë një talent fantastik. Talenti 8 vjeçar, Denim Nmamudi është emri i djaloshit që mund të bëhet emër i madh në të ardhmen në futboll.

fotoAi ka kontroll të jashtëzakonshme të topit dhe teknik të hatashme. Madje talenti i tij ka bërë që Nnamudi të ushtroi me grupmoshat U14 të skuadrës. Në videon në vazhdim mund të shikoni një moment se çka iu bën Nnamudi bashkëlojtarëve të tij./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »