Çfarë porosie ju jep Marina Vjollca ?!
09:53 | 09 Janar 2015

Prezantuesja shqiptare Marina Vjollca pa dyshim është njëra nga vajzat më të bukura në mbarë trevat shqipfolëse. Marina Biondina me fytyrën e ëmbël që bën ka qindra fansa gjithandej, jo vetëm që posedon bukuri e një trup thuajse perfekt, por ajo shpesh na ka treguar që di të jetë e matur e kujdesshme dhe mbi të gjitha e mençur, transmeton Tribuna. Marina për të gjithë adhuruesit e saj të cilët nuk janë të paktë që ndjekin atë në rrjetin e saj Instagram, sot u ka dhënë një porosi shumë të rëndësishme. Bukuroshja nga Shqipëria ka postuar një fotografi në të cilën shkruhet “Ulu në gjunjë dhe lutu, më pas ngitu në këmbë dhe puno”./Gazeta Tribuna/ Marina1 Marina2 Marina3
Edlira Rukaj