Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën, pse ka shtuar kaq shumë peshë (Foto)

0

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur ka ndërruar shumë në pamjen e saj.

Luana Vjollca ka shtuar shumë në peshë kohët  e fundit, ky detaj madje nuk u ka ikur as fansave.

Megjithëse duket tejet seksi, kilogramët e tepërt nuk janë bezdi për të. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »