Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën, pse ka shtuar kaq shumë peshë (Foto)
14:12 | 17 Mars 2017

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur ka ndërruar shumë në pamjen e saj.

Luana Vjollca ka shtuar shumë në peshë kohët  e fundit, ky detaj madje nuk u ka ikur as fansave. Megjithëse duket tejet seksi, kilogramët e tepërt nuk janë bezdi për të. /Indeksonline/
Aurela Hoxha