Çfarë po ndodh kështu në Kosovë: Dikush po tenton me dhunë t’i fusë femrat në makinë

0

Mbrëmë është arrestuar një burrë, pasi siç raporton policia, ai ka tentuar që me dhunë ta fusë në veturën e tij një grua. I dyshuari është arrestuar mbrëmë në Fushë Kosovë.

E para pak ditësh ngjarje e tillë ndodhi edhe në Prishtinë.

Përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, është bërë e ditur se dje Policia ka arrestuar një të dyshuar, mashkull në Prishtinë, pasi e kishte futur në veturë viktimën (femër e mitur) pa dëshirën e saj dhe e ka keqpërdorur seksualisht.

I dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Express.

Njoftimi i plotë i policies për rastin e Prishtinës:

Prishtinë 19.09.2017-02:03. Ankuesja femër K/Shqiptare (e mitur) ka njoftuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar e kishte futur në veturë viktimën pa dëshirën e saj dhe e ka keqpërdorur seksualisht. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »