Çfarë ndodh në një emision kur aty është Kallashi (Video)

0

Çfarë ndodh në një emision kur aty është Kallashi (Video)

Në një video-paralajmërim të episodit të radhës të emisionit “Përrallë me Tupan”, bëhet e ditur se aty do të jetë e pranishme valltarja, e cila është bërë shumë e famshme kohët e fundit.

Është fjala për Donjeta Kosumin, e njohur si Kallashi, e cila krahas emrave, si Sabiani, Marseli, Mirsa Kërçeli e Alban Mehmeti, është ftuar në këtë emision që transmetohet të dielën.

Natyrisht, as ajo nuk u ka shpëtuar ‘ngacmimeve’ të komikut dhe prezantuesit, Shpejtim Desku, ndërsa si do të duket prania e saj mund ta shihni në video-paralajmërimin e mëposhtëm. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »