Çfarë Milani, gati u turpërua por nga Cutrone u shpëtua (Video)

0

Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Europa Ligë.

Kuqezinjtë nga Italia mposhtën  me vështirësi 3 me 2 ekipin nga Kroacia, Rijeka, shkruan IndeksOnline.

Golat për ekipin e Montellas i shënuan: Silva An (14’), Musacchio (53’) dhe Cutrone (94+’). Golat për mysafirët i realizoi Acosty në minutën e 85-të dhe Elez (89’)

Milani me këtë fitore vazhdon kryesimin e grupit D me gjashtë pikë, i ndjekur nga AEK-u dhe Vienna me nga tre pikë./IndeksOnline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »