Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Afronës?
15:30 | 18 Maj 2018
Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAvip.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Afrona sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se ka përdorur njërin nga efektet e “Snapit” dhe po duket me fytyrë të deformuar./ORAvip/

Atalanta Kërçyku
S