Bukuria nuk të duhet gjë kur ke Lamborghini (Video)

0
Bukuria nuk të duhet gjë kur ke Lamborghini (Video)
I lodhur me vëmendjen që merr duke vozitur veturën e tij luksoze, një pasanik ka vendosur të tregojë se sa “të vështirë” e ka jetë.

Allen Wong ka vënë kamera në veturën e tij të prodhuar dy vite më parë, ndërsa ka vozitur mbi dhjetë orë nëpër rrugë të New Yorkut, transmeton Telegrafi. Natyrisht, sjellja e tij ishte edhe një si parodizim me eksperimentin social se “çfarë ndodh kur një femër seksi ecën vetëm 10 për orë në qytet”!

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni reagimet e mira dhe të këqija të njerëzve, teksa shohin Lamborghinin që kushton rreth 340 mijë euro.

Nëse bëhet një paralele me eksperimentin e mësipërm social, nuk duhet të jesh femër seksi të tërheqësh vëmendjen. Mjafton të kesh Lamborgji

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »