Bujanocin sot ka vizituar ekspertia për prjekte në kuadër të OSBE-së

0

Sot në vendin tonë ka qëndruar ekspertia për projekte në kuadër të OSBE-së, z.Valery Perry.

Sot në vendin tonë ka qëndruar ekspertia për prjekte në kuadër të OSBE-së, z.Valery Perry, i cili u pritë nga kryetari i komunës së Bujanocit z.Shaip Kamberi, Kamberi dhe Perry kan diskutuar për fokusimin e projekteve në të ardhmën, ndërsa është biseduar dhe për rinin. Ku të dya palët kan rënë dakord që rinia të jetë në fokus në të ardhmën./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »