Bujanoc: Shiu dhe era dëmtojnë kafiterit në sheshin e qytetit (Foto)

0

Përkeqësimi i motit në orët e fundit në vendin tonë ka shkaktuar dëme të shumta materiale në lokalet në sheshin e qytetit të Bujanocit, duke i dëmtuar qadërat e diellit.

Kështu, si pasojë e erës së fortë të shoqëruara me shijëra, të cilët sot kapluan qytetin tonë kan bër dëme të vogëla në kafiterit të cilat jan në sheshin e qytetit të Bujanocit, ku jan dëmtuar disa nga qadrat e diellit të cilat jan vendosur për pritjen e diellit për konsumatorët e kafiterive në sheshin e qytetit./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »