Bujanoc - një vetur ka goditur një këmbësor në qendër të Bujanocit (Foto)
17:24 | 04 Dhjetor 2018
Në qendëren e qytetit të Bujanocit, afër pompos së benzines ka ndodhur një aksident ku një veturë e tipit volkswagen (Golf 2) me targa të Bujanocit, ka goditur një këmbësor të moshuar i cili me ndihmën e shpejt është transportuar për në shtëpin e shëndetit në Bujanoc.

Në një aksident i cili ka ndodhur rreth orës 17:00 ku një veturë marka Golf 2, me targa të Bujanocit ka goditur një këmbësor të moshuar i cili ka mbetur i lënduar dhe është transportuar me ndihmën e shpejt për në shtëpin e shëndetit për tratmanet mjeksore, në vendin e ngjarjes ka dalur edhe policia./BujanociNet/

Kejvina Kthella