Bujanoc: Këshilli Komunal i jep pëlqimin NP “Komunalia” për kufizimin e ujit të pijshëm

0

Këshilli Komunal i komunës së Bujanocit  i ka dhënë pëlqimin Ndërmarrjes  Publike “Komunalia”  për kufizimin e ujit të pijshëm për sezonin veror në raste të nevojës dhe mungesës.

Kërkesa për kufizim të ujit në situata të nevojshme e tij u aprovua gjatë seancës së 13 të këshillit komunal  që u mbajtë gjatë ditës së djeshme./Lugina Press/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »