“BU Cup 2014″, u zhvilluan ndeshjet e para /Rezultatet/

0

Filloi sot turniri në futboll të vogël, “BU Cup 2014″, i cili organizohet nga Zyra për të rinj dhe Qendra sportive “Rinia”, në Bujanoc. Më posht e keni tabelen me rezultatet e ndeshjeve të zhvilluara gjatë ditës së sotme, 15.12.2014./BujanociNet/

shorteu

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »