“BU Cup 2014″ Hidhet shorti, të hënën fillon sfida (orari i ndeshjeve)

0

Të hnën më 15 dhjetor në ora 16:00h fillon turnir në futboll të vogël, tashmë tradicional “BU Cup 2014″, i cili organizohet nga Zyra për të rinj dhe Qendra sportive “Rinia”, në Bujanoc.  

Orari i ndeshjeve:

shorteu

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »