Breshër i Madh në Letovicë (Foto)

0

Sot rreth orës 16:00 fshati Letovicë nga komuna e Bujanocit është përfshi nga reshje të mëdha të shiut dhe breshrit. Nuk ka informata për dëmet e shkaktuara. 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »