Brahmer mposht Krasniqin pas lëndimit

0

brahmer-mposht-krasniqin-pas-l-euml-ndimit-foto_hd

Haxhi Krasniqi pas një lufte dominante, nuk arriti që të çojë deri në fund luftën, pasi një goditje nga kundërshtari e lëndoi atë duke bërë që fitues i duelit të jetë gjermani Jurgen Brahmer dhe që ai ta mbrojë titullin e kampionit në WBA në kategorinë gjysmë të rëndë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com