Bota do të kaplohet nga errësira për 72 orë

0

Nasa vërteton se Bota do të kaplohet nga errësira për 72 orë, dhe gjatë këtyre orëve do të ketë të rreshura dhe vërshime.

Planeti tokë do të errësohet për 3 ditë edhe atë më 21,22,23 Dhjetor.

Përfaqsuesi i Nasas Çarls Borlden deklaroi se planeti tokë do të mbetet në errësirë për 3 ditë . Ky fenomen quhet ”oluja”

Por gjithashtu nga Nasa konfiromojnë se nuk ka asnjë hapsirë për panikë pasi që kjo nuk është edhe diçka shumë e pazakontë, por është vetëm një fenomen i rrallë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »