Bonucci, a je normal? (Video)

0

Bonucci bën atë që shumë lojtarë ndoshta nuk mund ta bëjnë, shënon gol nga një distancë dhe kënd i pamundur.

Leonardo Bonucci, transferimi i ri i Milanit për 42 milionë euro nga Juventusi, ka shënuar një gol të bukur në shtëpinë e tij gjatë pushimeve.

Por, video është publikuar vetëm tani nga mediat italiane. Lojtari i ri i Milanit shënon gol spektakolar. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »