Bombë bionde! Bebe Rexha ua mori mendtë të gjithëve (Foto)
14:15 | 23 Maj 2017

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha parakaloi mbrëmë në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards”.

27-vjeçarja u shfaq e veshur thjeshtë, me një fustan të zi, stil Kylie Jenner. Ylli me origjinë shqiptare tregoi se mund të jetë mahnitëse dhe plot stil, pa qenë nevoja të tregojë shumë. Mediat e huaja e kanë cilësuar si një bionde shpërthyese.

Alba Hoxha