Boksieri vdes derisa po shpallej fitues (Video)
14:12 | 27 Mars 2017

Boksieri i ri britanik, Ed Bilby, ka ndërruar jetë në ring. Anglezi, pasi fitoi meçin dhe përshëndeti tifozët, po priste gjyqtarin për ta shpallur fitues, kur papritmas ra pandjenja në dyshemenë e ringut, duke mos arritur ta shpëtojnë pavarësisht intervenimit të shpejtë të ekipit mjekësor.
Aurela Hoxha