Boksieri vdes derisa po shpallej fitues (Video)

0

Boksieri i ri britanik, Ed Bilby, ka ndërruar jetë në ring.

Anglezi, pasi fitoi meçin dhe përshëndeti tifozët, po priste gjyqtarin për ta shpallur fitues, kur papritmas ra pandjenja në dyshemenë e ringut, duke mos arritur ta shpëtojnë pavarësisht intervenimit të shpejtë të ekipit mjekësor.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »