Bokseri nga Lugina i pa ndalshëm, shenon fitoren e radhës

0

box1

Boksieri shqiptar, Shefat Isufi, ka shënuar fitoren e 21-të më radhe në boksin profesionist, duke mposhtur më ndërprerje në raundin e nëntë, boksierin nga Gjeorgjia Mikheil Khutsishviki.
Isufi ishte i papërmbajtshëm në ketë meçë që u zhvillua në  Alany të Turkis, duke dominuar në çdo aspekt deri të ndërprerja e duelit.

Për 26-të vjeçarin, ky ishte meçi i 26-të prej të cilëve ka 21 fitore 2 barazime dhe 3 humbje.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »