Bokseri Luginas Shefat Isufi me fitoren e radhës ndaj Khutsishviki (Video)

0

lugina

Boksieri shqiptar, Shefat Isufi, me prejardhje nga Lugina (Terrnoci) ka shënuar fitoren e 21-të më radhe në boksin profesionist, duke mposhtur më ndërprerje në raundin e nëntë, boksierin nga Gjeorgjia Mikheil Khutsishviki.

Isufi ishte i papërmbajtshëm në ketë meç që u zhvillua në Alanya të Turkis, duke dominuar në çdo aspekt deri të ndërprerja e duelit.

Për 26-të vjeçarin, ky ishte meçi i 26-të prej të cilëve ka 21 fitore 2 barazime dhe 3 humbje.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »