Bokseri Egzon Veseli nga Nesalca nokautoj Serbin në Prekuple

0

Egzoni

Dje më 28.05.2016, në Prekuple u mbajt meçi i rregullt në mes të Egzon Veseli nga Klubi i boksit Tërnoci i lindur në Nesalcë, dhe Radevič Nikola nga Klubi boksit Tigrovi nga Piroti.

Egzon Veseli fitoj ndaj serbit qysh në raundin e parë duke nokautuar Serbin Radevič Nikola/BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »