Blero tregon se çfarë kanë të përbashkët ai, Afrona dhe Tara
15:59 | 13 Qershor 2018
Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Sot Blero e ka publikuar një foto në të cilën shihet me kapelën e Barcelonës në kokë, e ku thotë se e tërë familja janë me Barcelonën./ORAinfo/


Samanta Karavella
S