Blero në Kanada me koncerte, Afrona në Prishtinë me fotosete
09:57 | 28 Shkurt 2015

Këngëtari Blero Muharremi po qëndron Kanada ku do ta mbajë koncertin e radhës. deklarata-emocionuese-e-bleros-rreth-ndarjes-mos-u-martoni-n-euml-se-nuk-dashuroni-video_2_hd E ai u bë temë e mediave rozë pêr shkak të njê fotoje të hedhur nê Instagram për të cilën thuhet se ai është së bashku me modele Afrona Dika në këtê shtet. Por kjo gjê nuk po asocion pasi që modelja është në Prishtinë për ta realizuar një fotoset. E këtë gjë e konfirmon vet fotoja që ajo e ka hedhur nê Instagram ku shihet se është në një hotel në kryeqytet para realizimit të fotove. Blero të hënën pritet të kthehet në kryeqytet ku do ta presë Afrona dhe pas kthimit shpresojmë të kapim ndonjë foto bashk të tyre./Indeksonline/ afronadika
Françeska Jaçe