Blerim Destani “provokon”: Pse ma bën këtë (Foto)

0

Është një nga aktorët më të suksesshëm dhe më të pashëm shqiptar.

Bëhet fjalë për aktorin Blerim Destani, i cili është duke shënuar karrierë artistike në shtetin e Gjermanisë, duke luajtur përkrahë aktorëve më të njohur të këtij vendi.

Blerimi përveç i suksesshëm ai është edhe një nga meshkujt më të pëlqyer të femrave. E sot ai ka “provokuar” ato përmes një fotografie të postuar në rrjetin e tij social Instagram. Aktori shihet duke ngrënë çokollatë, ndërsa ka shkruar: Pse ma bën këtë?

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »