Bizneset në komunën e Bujanocit do të formojn Unionin e Biznesëve

0

Në bashkëpunim me Kryetarin e komunës së Bujanocit dhe me angazhimin e kabinetit të kryetarit, po bëhet formimi i Unionit të Bizneseve të Bujanocit (UBB).

Përfaqësuesit e biznesit lokal u dakorduan dhe aprovuan Statutin e Unionit të bizneseve dhe vlersuan si një hap të madhë organizimin e biznesit lokal në një union të vetëm.

Biznesi lokal po shprehë gatishmëri të madhe për një organizim të mirëfillt. Komuna e Bujanocit do të ofroj përkrahje të parezervë edhe në të ardhmen./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »