Binjakët nuk e dinë se kanë lindur, imitojnë jetën në bark (Video)

0

Kjo video që do të shikoni është tepër emocionuese. Dy fëmijë të porsalindur imitojnë jetën brenda në barkun e nënës teksa bëjnë dushin e parë.
BinjaketJanë momente fantastike të një copëze jete të binjakëve që është e ngjashme me atë në barkun e nënës, transmeton oranews. Të porsalindurit vazhdojnë të qëndrojnë të përqafuar dhe të sillen me njëri tjetrin sikur të ishin ende në barkun e nënës së tyre.

Mesa duket ata ende nuk e kanë kuptuar se tashmë kanë lindur.

Infermierja Sonia Roshela po filmonte binjakët e porsalindur për të treguar një teknikë tjetër të banjës së parë për të porsalindurit, pa e ditur se ajo që do të filmonte ishte më shumë dhe tepër emocionuese.

Jeta është kaq e çmueshme dhe e bukur.

Videoja e publikuar në youtube prej nëntorit të 2013 është parë mbi 24 milionë herë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »