Big Mama niset për në dasmë, me fustan të gjatë ajo befason të gjithë

0

Këngëtarja e njohur Big Mama edhe emrin e mori bazuar në format trupore që i ka pasur.

Mirëpo, sot ajo ka forma trupore goxha të mira, transmeton Indeksonline.

Big Mama ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket mjaftë seksi në fustanin e kaltër për trupi.

Me këtë imazh ajo ka treguar se ka qenë në një dasmë dhe po duket mjaftë bukur.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »