Big Mama edhe sonte në dasmë, shikoni ҫfarë u bën nusës dhe dhëndrrit
20:00 | 09 Gusht 2018

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire, shkruan ORAinfo.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se është në një dasmë.

Pëllumba i ka quajtur ajo nusën dhe dhëndrrin./ORAinfo/

Rina Balaj