Besoni ose jo kjo është Andrra e Sinan Hoxhes
15:59 | 13 Qershor 2018
Andrra Destani e cila njihet për bukurin e saj, shkruan ORAinfo

Ajo u bë e njohur si të gjitha nuset e estradës shqiptare për krah bashkëshorteve të tyre.

Andrra është nusja e këngëtarit nga Shqipëria Sinan Hoxhes.

Në një fotografi që ka publikuar Andrra para disa kohesh shfaqet si një vajzë e but dhe e bukur./ORAinfo/

Alesia Bami
S