Besoni ose jo kjo është Andrra e Sinan Hoxhes

0

Andrra Destani e cila njihet për bukurin e saj, shkruan ORAinfo

Ajo u bë e njohur si të gjitha nuset e estradës shqiptare për krah bashkëshorteve të tyre.

Andrra është nusja e këngëtarit nga Shqipëria Sinan Hoxhes.

Në një fotografi që ka publikuar Andrra para disa kohesh shfaqet si një vajzë e but dhe e bukur./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »