Berat Gjimshiti po shijon rrezet e diellit në bregdetin Shqiptarë

0

Berati

Berat Gjishmiti ka postuar një foto në profilin e ti në facebook duke shijuar rrezet e diellit në bregdetin Shqiptarë.

Gjimshiti nuk ishte ftuar nga De Biasi për në europianin 2016 që po mbahet në Francë andaj u  nda nga shokët e ti të kombëtares nga Franca dhe erdhi në Shqipëri për të pushuar dhe ta ndjekë kampionatin nga Shqipëria./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »