Benzema në Man Utd, De Gea në Real Madrid

0

Manchester United dhe Real Madrid janë në negociata për realizimin e një shkëmbimi mes portierit David de Gea dhe sulmuesit Karim Benzema, ka bërë të ditur e përditshmja britanike “Telegraph”.

auto_Capture1434132741

De Gea kërkohet si pasardhës i Iker Casillasit në Santiago Bernabeu.

Kurse, Benzema pëlqehet nga Louis van Gaal, për partner të Ëayne Rooneyt në sulmin e “Red Devils”.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »