Familja Adili ka reaguar për portalet që po keqpërdorin emërin e Benetit

0

E PLOTËSUAR (10:11 – 24/7/2016) – Ka reaguar Ariola Adili familjare e Benetit nga Konçuli të plagosur në sulmin e Munihut në Gjermani, duke hedhur poshtë informacionet e portaleve që po shpërndajn gënjeshtra me emërin e Benetit.

e dashur Familjare dhe Shoqeri Te familjes tone Adili ,
Po lexoj tere kohen gjera qe nuk jon aspak Te verteta.
Beneti vllau jon i vogel, e ka kalu rrezikun per jete edhe eshte ne gjendje stabile.E kom vizitu personalisht edhe qdo gje Po shkon ne rregull. Ai do ti nenshtrohet edhe nje Operacjoni qe shpresojme Te kaloj me sukses sikur se ky i pari.
Faleminderit Te gjithve per mbeshtetjen qe po ma dhuroni mu edhe Familjes time ❤️ Beneti eshte i fort edhe me ndihmen e Zotit do Te kthehet prap ne mesin tone .
‪#‎meBenetin‬
A.A
Goni BajramiFatmir AdiljiBenet Adilji

Ky ka qenë mesazhi i familjes Adili duke kumtuar se Beneti ka kryer me sukses operacionin e parë dhe pritet të i nënshtrohet edhe një operacioni të dytë./BujanociNet/

Beneti

Benet Adijli i është nënshtruar një operacioni, mjekët thon se po përmisohet (08:14 – 23/7/2016)

BujanociNet, ka mësuar se Benet Adijli nga Konçuli i Bujanocit, i është nënshtruar një operacioni, mjekët Gjerman kan konstatuar se Adijli tani është jasht rrëzikut për jetën.

Benet Ailji, është blagosur dje në sulmin që ndodhi në munih të Gjermanis, ku një sulmues kishte sulmuar qytetarët në një qendër tregëtare./BujanociNet/

Benet Adijli nga Konçuli mbeti i plagosur në sulmin e Munihut ( 22:59 – 22/7/2016)

Benet Adijli i cili jeton me familjen e ti në Gjermani ka mbetur i plagosur sot në sulmin i cili ndodhi në Munih të Gjermanis.

Beneti është 14 vjeqar, nga Konçuli i Bujanocit, është i plagosur rëndë, në fytë dhe veshkë, gazetari ynë ka kontaktuar me familjarët ku kan kumtuar për BujanociNet se Beneti pritet të i nënshtrohet një operacioni, ndërsa kan njoftuar se mjekët i kan dhën shpresa për shërim andaj familjarët në Konçul të ndjehen më të qetë, Beneti i cili jeton në Gjermani me familjen e tij, gjat sulmit ndodhej në Qendrën tregëtare, ku edhe ka mbetur i plagosur./BujanociNet/

Beneti2222 Benetttt samafori

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »