Belgjika  bën rikthim sensacional,përmbys Japoninë

0

Belgjika ka arritur që të dërgojë Japoninë në shtëpi  pasi që ka arritur që ta përmbys rezultatin ndaj Japonisë në 3-2,përcjell ORAinfo.

Golat për belgët i shënuan Vertonghen , Fellaini dhe Nacer Chadli që dërguan vendin e tyre në çerekfinale ku ballafaqohen me Brazilin./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »