Bekimi i “Kafeneja Jonë” ka ndryshuar aq shumë sa nuk mund ta njihni (Foto)

0

Të gjithë e njohin aktorin Astrit Kabashi, i angazhuar në teatër, film, por edhe në televizion, si skenarist e aktor.

Për masen, Kabashi u bë i njohur përmes rolit të Bekimit në serialin e popullarizuar “Kafeneja Jonë”.

Për artdashësit e vërtet, spektatorët e rregullt të teatrit, ai është i njohur për dhjetra role të rëndësishëm, ku është dëshmuar fuqishëm talenti i tij si aktor, shkruan “Kosovarja”.

Aktori këto ditë ka shërbyer si model për kostumografen dhe dizajneren e njohur Yllka Brada.

Siç edhe po shihet, Astriti duket shumë ndryshe në këtë foto.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »