Befason Scolari! Ja cili futbollist sipas tij e bën diferencën te Brazili

0

Me gjithë ata talentë që ka në ekipin e Brazilit, është Casemiro i cili është lojtari më i rëndësishëm,kështu të paktën ka thënë  Luis Felipe Scolari,përcjell ORAinfo.

Sipas ish-shefit të Selecao, mesfushori sjell ‘ekuilibrin’ në krah dhe bën çdo gjë shkon në vend.

‘Lojtari që bën diferencën në Brazil është Casemiro, ai jep ekuilibrin në ndeshjen e ekipit kombëtar,’ tha ai.

“Ai lejon Marcelo, Neymar dhe lojtarët e tjerë sulmues që të kenë më shumë liri”, ka thënë Scolari./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »