Befasi të mëdha në formacionet zyrtare: Angli – Kroaci

0

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Anglisë dhe Kroacisë.

Ndeshja e vlefshme për finalen e Kampionatit Botëror do të startoj në ora 20:00, përcjell ORAinfo.

Skuadra që do ta fitoj ndeshjen e sontme, do të përballet me Francën, që mbrëmë e eliminoi Belgjikën.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »