Befasi e madhe në formacionet zyrtare: Uruguai – Francë

0

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Uruguait dhe Francës.

Ndeshja që do të startoj nga ora 16:00, do të zhvillohet në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Botëror, përcjell ORAinfo.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve:

Uruguai: Muslera – Caceres, Gimenez, Godin, Laxalt – Nandez, Torreira, Vecino, Bentencur – Suarez, Stuani

Franca: Lloris, Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez, Kante, Pogba, Mbappe, Griezmann, Tolisso, Giroud./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »