Befasi, befasi! Learta do të këndoj bashkë me Shyhretën

0

Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

E përpos saj, në familjen Salihu është edhe një tjetër këngëtare,vajza e Shyhretës, Engjellusha, shkruan lajmi


Mirëpo, siç duket numri i artistëve në këtë familje po shtohet. Kjo se, reja e Shyhretës, Learta është përgjigjur në një nga pyetjet e bëra në Instastory ku dikush i ka shkruajtur se ia ka dëgjuar zërin kur këndon dhe se a mendon të bëhet këngëtare.

“Shumë shpejt” kanë përgjigja e Leartës e cila na bën të mendojmë se së shpejti do të debutojë në muzikë! Nëse ndodh kjo, padyshim që nuk do mungojnë duetet e saj me Shyhretën dhe Engjin!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »