Bebe Rexha pozon para bredhit por edhe ekspozon format (Foto)
14:52 | 14 Dhjetor 2017
Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore po vazhdon me pozimet e saj provokative. Së fundi ajo ka postuar një fotografi ku pozon para bredhit të saj gjigant dhe na sjell atmosferë të fundvitit. Por Bebe edhe këtë herë ka ekspozuar format bombastike me fustanin e ngushtë dhe shumë me stil. Ndryshe, vitit 2017 është karakterizuar me shumë suksese për Bebe Rexhën në fushën profesionale.

Samanta Karavella