Bebe Rexha paralajmëron videoklip të ri (Video)

0

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, ka paralajmëruar videoklipin e këngës së saj më të re.

“I Got You” është kënga e saj e fundit që u shndërrua në hit, por që ka ardhur vetëm në versionin audio.

Tani ajo do t’i bashkëngjisë videoklipin dhe këtë e ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

Ajo ka postuar një video në të cilën shihet duke vallëzuar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »