Bebe Rexha nga Rio de Janeiro i tregon linjat trupore
14:30 | 19 Mars 2018
Ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha, është përqëndruar së fundmi shumë në punën e saj me linjat trupore. Bukuroshja shqiptare e cila po përjeton një prej momenteve më të bukura në karrierën e saj me turne gjithandej botës, ndalesën e radhës e ka pasur në Brazil.

(Foto: Getty Images)

Ajo nga Rio de Janeiro ka postuar një foto ku shfaqet me linja të përkyera trupore në bikini ngjyrë pink. “Ditë plazhi”, ka shkruar bukuroshja në postimin e saj në rrjetin social Instagram.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Këngëtarja së fundmi ka punuar shumë për linjat e saj trupore, duke u përqëndruar shumë në format e saj. Ajo vazhdon të jetë pa të dashur, dhe nuk flet pothuajse kurrë për jetën private.

Beach day

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Edhe pse nuk flet për jetën private, ajo megjithatë flet për vendin nga vjen, duke qenë krenare me prejardhjen e saj si shqiptare. /Telegrafi/

View of Rio De Janeiro from my room.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Klaudia Kalia
S