Bebe Rexha me fustan të hapur, ekspozon linjat perfekte (Video)
14:52 | 29 Dhjetor 2017
Është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të kërkura në botë. Bebe Rexha jo vetëm që është e talentuar dhe ka krijuar një numër të madh hitesh, por ajo është edhe krenari e popullit shqiptar. Këngëtarja me prejardhje shqiptare shquhet edhe për për linjat trupore, e me theks të veçantë për të pasmet. Ajo ka postuar së fundmi një video në rrjetin social Instagram, ndërsa shfaqet plotë hijeshi a atraktivitet.  

Atalanta Kërçyku