Bebe Rexha mahnitet nga “dhurata” e fansave rusë për ditëlindje (Video)

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është mahnitur nga një video e realizuar nga fansat e saj rusë, për ditëlindjen e 28-të.

Ajo ka postuar në Instagram një video të shkurtër në të cilën dëgjohen disa fansa të saj që i tregojnë momentet të cilat kanë bërë që ta duan këngëtaren me prejardhje shqiptare, që sot festoi ditëlindjen.

Fansat përmendin edhe disa këngë të saj dhe koncerte apo performanca të ndryshme, ndërsa Rexha në rrjetin social ka shkruar se kjo video e ka bërë të qajë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »