Bebe Rexha kësaj here ka zgjedhur që ti “çmend” fansat e saj (Foto)

0

Këngëtarja shqiptare që bën karrierë të suksesshme ndërkombëtare ka zgjedhur që të postojë një foto ku ekspozon të pasmet e saj.

Nuk e kemi ditur që Bebe Rexha ka kaq të pasme seksi

…dhe do të befasoheni, sepse nuk e kemi ditur që ato janë kaq seksi, shkruan GazetaExpress.

Bebe vjen pas një serie suksesesh nëpër botë me këngët e saja, derisa mbetet bashkë me Dua Lipen këngëtarja më aktive në skenën e muzikës botërore.

E njohur më shumë se një këngëtare producente, vitin e fundit Bebeja ka zgjedhur që të tregojë edhe asetet e saja që e bëjnë atë të duket edhe seksi.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »